fbpx

הצוות

יאיר כהן

איך נכנסתי לעולם הכושר - טוב אז תמיד הייתי ילך עם עודף משקל שאוהב לשבת ולשחק במחשב ולראות טלויזיה. ההורים שלי תמיד דאגו שהיה רשום לפחות לחוג אחד ובזכות זה יצא לי להתנסות בענפי ספורט כמו קראטה, רוגבי, כדורעף ועוד. למרות שאהבתי את החוגים האלה, לשבת בבית מול המחשב תמיד קרץ לי יותר. בגיל 16 החלטתי שאני עוזב את המסגרת הזאת של החוגים ומתחיל להתאמן בעצמי בחדר כושר. רציתי להארות טוב יותר ולהיות חזק יותר וידעתי שלשם אני צריך ללכת. עם הזמן חזרתי גם ל"חוגים", הצטרפתי לקבוצת אחריי עפולה (הכנה לצבא), חזרתי להתאמן באומנויות לחימה וגם חזרתי לרוגבי ואפילו יצא לי לשחק בנבחרת ישראל לנוער באליפות אירופה. בצבא היה קשה מאוד לשמור על הכושר, למרות מה שחושבים לוחמים בדרך כלל פחות מקפידים על זה וזה לא מפתיע, פעילויות בשעות מאוחרות שעות שינה מעתות עושות את שלהן ולמרות שבצבא עליתי במשקל וחזרתי קצת אחורה מבחינת הכושר שלי, לא ננתי לעצמי להפסיק ותמיד ניסיתי להוציא את המיטב מהמצב הקיים, וניצלתי הרבה מהזמן הפנוי שלי לאימונים. בנוסף דחפתי לצאת מקורס מדריכי אימון גופני ומדריכי קרב מגע גם בשביל עצמי אבל גם בשביל שאוכל לדאוג באופן אישי שגם החברים שלי לגדוד מצליחים להתאמן קצת. אחרי הצבא הייתי עובד משמרות כמאבטח ואחרי זה שהתחלתי לאמן הייתי משקיע לפחות 4 שעות ביום על תחבורה ציבורית וגם היום הלו"ז צפוף ויש הרבה מה להספיק, אבל אני לא מוותר על שגרת האימונים שלי, כי כמו בכל מערכת יחסים שנמשכת מספיק, זה כבר נהיה חלק ממני. למה התחלתי לאמן? - טוב אז בעצם כושר שינה לי את החיים לגמרי, מילד עם עודף משקל שמעדיף להסתגר כל היום בבית ועם ביטחון עצמי נמוך לאדם פעיל שעושה את מה שטוב לו ומוכן לקחת אחריות על המצב. רק מלחשוב על מה היה המצב שלי אם לא הייתי מתחיל להתאמן גרם לי לרצות לשכנע את כולם לעשות כמוני. כשהשתחררתי מהצבא ויתרתי קצת על החלום הזה של להתחיל לאמן. חשבתי שמאמנים סתם יושבים בחדר כושר ולא עושים כלום ושאין אנשים שצריכים אימונים אישיים, אבל הצורך ללמד ולשפר אחרים ולגרום להם להתחיל עדיין היה חזק אצלי. בגיל 24 התחרשה אצלי תפנית, החלטתי לעזוב את החדר כושר. הרגשתי שמיציתי, שמשעמם לי ,שאני לא מצליח להתקדם יותר וחיפשתי כיוון חדש כדי להמשיך להתאמן. באותה תקופה חבר טוב שלי פתח מועדון לאימונים פונקציונליים והחלטתי לראות על מה כל המהומה. האמת התלהבתי!!! התאהבתי באימונים מחדש, היה לי כיף להביא את היכולות שלי לידי ביטוי בתוך קבוצה, אהבתי מאוד שיש מאמן שיכול לתקן אותי ולשפר אותי ולא סתם נמצא שם כדי שיהיה ביטוח. בדיוק בנקודה הזאת הבנתי שאני יכול להגשים את החלום שלי ולהתחיל לאמן אנשים ויותר מזה החלטתי כבר אז שאני אפתח מקום משלי שיגרום לכמה שיותר אנשים להתחיל להתאמן ויקדם אותם הכי רחוק שאפשר. בגיל 28 אחרי שעברתי במועדוני כושר, סטודיואים, חדרי כושר, עשיתי אימונים אישיים ובניתי תוכניות הרגשתי מספיק בטוח בידע שלי כדי לפתוח סוף סוף מקום משלי ו MYBOX זאת התוצאה.
משפט להצלחה – "לא משנה מה נקודת הפתיחה שלך, כל עוד אתה פועל כדי ללכת קדימה בסופו של דבר אתה תגיע רחוק."
הכשרות: קורס מאמני כושר קמפוס שיאים, קורס מאמני אימון פונקציונאלי קמפוס שיאים, קורס מאמנים בהדרכת רמי ורדי, השתלמות מקצועית למאמני קבוצה L.E.R.

תקווה צגאי

איך נכנסתי לעולם הכושר? כושר תמיד היה משהו שמשך אותי, למרות שאף פעם לא הרגשתי שאני טובה בזה. אפילו את הבגרות בספורט בקושי עברתי. נקודת המפנה בגישה שלי לכושר הייתה כשהצלחתי לרוץ 5 ק"מ בלי לעצור. מאז התחלתי לאמץ את הכושר כשגרה. איך התחלתי לאמן? לפני שנה סיימתי קורס מאמני חדר כושר בבית הספר למקצועות הספורט ובימים אלה אני עושה קורס אימון פונקציונאלי בקמפוס שיאים. למען האמת, אף פעם לא חשבתי שיצא לי לאמן. זאת לא הייתה המטרה שלי מלכתחילה. עשיתי קורס מאמנים מתוך רצון ללמוד והאהבה שלי לספורט. היום אני כבר מרגישה שחשוב לי להיות מקצועית ולהנגיש מידע איכותי.
משפט להצלחה: תוצאות, שיאים אישיים ושיפור המראה הם חשובים, אבל כושר זה הרבה יותר בסיסי מזה - בסופו של דבר, אנחנו מרוויחים את הבריאות שלנו.

איתי יחזקאל

איך נכנסתי לעולם הכושר? - נכנסתי לעולם הכושר כבר כשהייתי ילד קטן. לאורך כל השנים התאמנתי והתחרתי בכל מיני סוגי ספורט, כגון: טניס, כדורגל, טניס שולחן ואופניים. התחלתי להתאמן בפיתוח גוף מגיל 14, מאחר ורציתי להגדיל את מסת השריר שלי, ובעיקרון לגדול (כי הייתי מאוד רזה).
איך התחלתי לאמן? - התחלתי לאמן כי התחלתי לאהוב מאוד את התחום, ולכן רציתי ללמוד אותו ולהעביר את הידע שלי הלאה, כדי לשפר את איכות החיים של אנשים אחרים. ההכשרות שלי: קורס מאמני כושר במכללת יובל (תעודה של מאמן כושר אישי ומדריך כושר גופני ובריאות (מכוני כושר) ולאימון קטינים במכון הכושר) . סדנת מאמנים בMYBOX קורס חובשים במדא
משפט להצלחה: he who says he can and he who says he can't, are bot usually right

החלטתם לעשות שינוי? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

MY BOX עפולה - מועדון אימון פונקציונאלי - מיי בוקס עפולה

החלטתם לעשות שינוי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!